T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: KAYMAKAMLIK  >>   KAYMAKAM

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 

          Kaymakam Tuğba Genç Ankara doğumlu olup aslen Kırşehirlidir. İlköğretim ve lise öğrenimini Ankara 'da tamamladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2008 yılında mezun oldu. 2009 yılında girdiği Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 2010 yılında Karabük Kaymakam Adayı olarak İçişleri Bakanlığı bünyesinde göreve başladı. Sırasıyla Samsun 'da teftiş stajı, Ankara' nın Polatlı ilçesinde kaymakam refikliği, Kırıkkale’nin Karakeçili ve Çorum ' un Uğurludağ ilçelerinde kaymakam vekili olarak görev yaptı. Staj süresinin tamamlanmasından sonra yurtdışı eğitimi için ABD'nin Virginia eyaletinde bulundu. Dil eğitimini Virginia Commonwealth Üniversitesi'nde alarak, 98.Dönem Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamladı.

      20 Temmuz 2013 tarihli Resmi Gazete 'de yayımlanan 2013/463 sayılı Müşterek Kararname ile Hayrat  Kaymakamlığı'na atandı.


Tuğba GENÇ
KaymakamHaber ve Duyurular
    
 


Facebook           Twitter          E-mail

E-Mail:hayratkaymakamlik@hotmail.com